Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O nás

Úvod O nás

Internetový obchod KAUF-MAX.SK od spoločnosti MAGISTER s.r.o. bol založený v roku 2015.

Sme snažíme sa aby internetový obchod obsahoval plný sortiment zariadení ktorý potrebuje gastronomická prevádzka, reštaurácia, pizzeria, cukráreň a iné ...

 

Spoločnosť MAGISTER s.r.o. je spoľahlivý výrobca a dodávateľ systémov riadenia v potravinárskom a chemickom priemysle na Slovensku.  Náš tím ma už viac ako 10 rokov skúseností vo výrobe zariadení a sme vijeme aké ma byt spoľahlivé gastro zariadenie pre veľkokapacitné kuchyne.    

 

KAUF-MAX.SK je to široký sortiment v jednom mieste, u nás ste nájdete: nerezový nábytok, systémy pre výdaj stravy, stolové varné zariadenia, kuchynské stroje, pizza zariadenie, práčovne, digestory, odsávače pár a ventilátory, obchodné zariadenie a iné ... Ponúkame chladiaci program, umývací program, vinotéky, hotelové príslušenstvo.

 

V roku 2017 aplikácia e-shopu KAUF-MAX.SK objavila aj v store. Aplikáciu si môžete zdarma stiahnuť tu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appswiz.kaufmax.

  

Internetový predajca KAUF-MAX je oficiálny distribútor medzinárodných výrobcov kuchynského profesionálneho zariadenia.

 

Webový obchod KAUF-MAX.SK je otvorený 24 hodín denne, 365 dní v roku. Naša filozofia je ušetriť Vaše peniaze a čas, ktorý ste môžete venovať rodine alebo svojim koníčkom. 

Len vyberte a objednáte tovar na KAUF-MAX.SK a kuriér  čo najskôr dovezie objednávku do Vašej prevádzky.


Dodávame profesionálne gastro zariadenie do Bratislavy, Trnavy, Nitry, Trenčína, Žiliny, Banskej Bystrici, Prešova, Košice aj v iné mesta na Slovensku.

Dopravu našich balíkov na Slovensku poskytuje dopravná služba - DPD, DHL a TopTrans, medzinárodná doprava - DACHSER a Fedex.

 

Profesionálne zariadenia uľahči prácu vašich zamestnancov a výrazne ušetrí náklady, preto sme vždy ponúka komplexné riešenie pre Vaše prevádzky.

  

Čakáme na Vás v našej kancelárii - Pluhová 49, 83103 Bratislava alebo napíšte nám na mail - mail@kauf-max.sk alebo Skype: KAUF-MAX.SK. 

Ak mate nejaké otázky zavolajte nám na telefónne číslo: +421 91 91 90 734, +421 94 97 75 903; Viber a WhatsApp: +421 91 91 90 734.

Info

Dodanie tovaru

Copyright 2017 - 2024 © KAUF-MAX