Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O nás

Úvod InfoO nás

AUF-MAX.SK od spoločnosti MAGISTER s.r.o. je moderný webový obchod, ktorý predáva vysoko kvalitné technologické zariadenie pre gastronomické prevádzky.


Internetový obchod «KAUF-MAX.SK» ponúka všetko, čo je potrebné v profesionálnej kuchyni - pohodlné a funkčné gastro zariadenia.

 

KAUF-MAX.SK zastupuje popredné značky výrobcov kuchynského profesionálneho zariadenia do reštaurácií. Na našich stránkach ste nájdete celý rad zariadení potrebných pre gastronómiu.

 

Profesionálne zariadenia uľahči prácu vašich zamestnancov a výrazne ušetrí náklady.

 

KAUF-MAX.SK od spoločnosti MAGISTER s.r.o. ponúka komplexné riešenie pre výber zariadenia, vývoj návrhu projektu, inštaláciu a pripojenie zariadení, rovnako ako jeho servisné a záručný servis.

 

Dopravu balíkov na Slovensku poskytuje dopravná služba - DPD a TopTrans, medzinárodná doprava - DACHSER a Fedex.

 

Čakáme na Vás v našej kancelárii - Pluhová 49, 83103 Bratislava alebo napíšte nám na mail - mail@kauf-max.com alebo Skype: KAUF-MAX.SK. 
Ak mate nejaké otázky zavolajte nám na telefónne číslo: +421 91 91 90 734, +421 94 97 75 903; Viber a WhatsApp: +421 91 91 90 734.